Пасивне куріння – небезпечне! Як зберегти своє здоров'я
Як не дивно, фраза «у своєму оку колоди не видно» також стосується пасивного куріння. Щоденне викурювання звичної кількості сигарок є нормальним для курців, хоча за тютюновий дим та його шкідливі наслідки кожен відповідає лише своїй голові. Однак це не зовсім так і шкода від звичайного диму сигарет має дві сторони впливу:
1. З одного боку, запах заважає жити оточуючим: діти, вагітні, пенсіонери, алергіки – усі потребують від його надлишку без можливості на це вплинути.
2. З іншої – той же дім доставляє щоденні потреби самому курильщику: головні болі, дискомфорт, тошнота – є мінімальними наслідками.
За даними Держстату найбільші курці в країні – чоловіки віком від 30 до 59 років – 39,4%. Зазвичай це сім'янини, які курять 12-20 сигарок на день, частина яких припадає на місце проживання. Відомо, що пасивне куріння несе у себе майже такі ж серйозні наслідки, як і прямо вживання, яке надлишок у всій половині може бути причиною блювоти, запаморочень, кашлю, подразнення слизових очей і горла.
Про найбільші наслідки сигаретного диму повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ): щороку по всьому світу від пасивного куріння помирає понад 600 тисяч людей . А 40% усіх дітей планети та майже третина дорослих щодня піддаються нездоровому впливу тютюнового диму.
Пасивне куріння – шкода для вагітних
Чи шкідливо вагітним дихати сигаретним димом – досить очевидне питання. Медики переконані: пасивне куріння під час ускладнень безперечно несе у себе негативні наслідки, як для самої жінки, так і для плода. Адже відомо, чому пасивне куріння шкідливіше - 20% руйнівних речовин сигарети вдихає сам курець, коли решта 80% дістається поряд людині.
Шкідливість пасивного куріння для дітей
Що ж тоді відбувається з дитячим організмом і який вплив тютюнового диму на організм? Ця тема дуже серйозна і в той же час сумна, тому що кожна дитина з дитинства спостерігає в суспільстві картину, в якій його батьки, знайомі або просто перехожі щодня надаються шкідливій звичці куріння .
Дитячий організм росте та розвивається, проте перед проблемою сигаретного диму залишається слабким та беззахисним. Його ворогами є нікотин, чадний газ, отруйні смоли, що заважають формуванню сильного імунітету. Шкідливість пасивного куріння для дітей захисту таких наслідків:
- Порушує обмін речовин;
- Надає негативний вплив на всі органи та системи шкідливих речовин: легені, серце та судини, шлунок та інші;
- Уповнює фізичний розвиток та знижує рівень інтелекту;
- Від впливу диму на нервову систему дитина стає розсіяною, нервовою та грубою.
Важливість питання «як захистити квартиру від тютюнового диму» актуальна через його згубні слідки на організм навіть у невеликих дозах, тому слід знати про сучасне вирішення цієї проблеми.
Пасивне куріння – як захистити себе?
Будинок, в якому ми живемо – єдина особиста зона, на яку маємо прямий вплив, якщо йдеться про комфорт та безпеку. У момент, коли міське повітря переповнене нездоровими речовинами та вихлопами, будинок стає найкращим захисником та оберегом для Вашого здоров’я.
Сигаретний дім може дістатися до нас з будь-яких напрямків: від сусідів і мешканців будинку, від клубів і закладів, що знаходяться поруч, від зупинок і т.д. З'ясувати джерело виникнення стає нестерпним і варіантом, просто закривати вікно від вогнища сигаретного запаху пропадає.
Сучасним рішенням цієї проблеми вважають Бризери , одна з груп яких – очищувач повітря від тютюнового диму. Рециркуляція повітря з повним очищенням допоможе позбутися сигаретного диму в квартирі, а припливна вентиляція збагатити приміщення киснем, паралельно усуваючи пил, мікроби, віруси та алергени.
Брізер AirMe – це припливна вентиляція, яка створює сприятливий та безпечний мікроклімат у Вашому будинку та служить як найкращий нейтралізатор запаху тютюну, а фільтрація повітря дозволяє усунути проблеми дихальних шляхів.